İlan Detayı

İlana Başvur

Firma Hakkında

Ludens ileri Finansal Hizmetler ve Danismanlik Ltd. Sti.

Ludens ileri Finansal Hizmetler ve Danismanlik Ltd. Sti.


Firma Açıklama

LUDENS İleri Finansal Hizmetler ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2014 yılının Eylül ayında kurulmuştur. Konusunda uzman ortaklar tarafından yönetilen ve İTÜ Arıteknokent’te faaliyet gösteren Ludens’in misyonu, finans alanındaki bilimsel yöntemleri pratik uygulamalara dönüştürerek hem piyasa profesyonelleri hem de bireysel yatırımcılar için kullanışlı araçlar oluşturmak ve yatırım kararlarına destek vermektir. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar için karar destek sistemleri geliştiren bir Fintech şirketi olan Ludens’in hedefi, hizmet çeşitliliğini ve kalitesini gelişmiş piyasalardaki örnekler düzeyine ulaştırarak, bu alanda ülkemizdeki en yetkin ve hizmetleri en çok kullanılan kuruluş haline gelmektir.


Adres

İTÜ Arıteknokent Reşitpaşa, Katar Cd No:4 D:1101, 34467 Sarıyer/İstanbul


Sosyal Medya

Firmanın Diğer İlanları

Ref No Başlık Kıdem Seviye
REF-2020-385 Yazılım Konusunda Stajyer Stajyer
REF-2021-395 Software Developer Giriş Seviyesi
REF-2021-396 Sosyal Medya Uzmanı Giriş Seviyesi

Software Developer - REF-2021-420

İlan Tarihi: 31.8.2021 Salı

Genel Nitelikler

 - Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,- Web tabanlı yazılım geliştirme projelerinde geliştirme yapmış,- En az 3 yıl deneyimli,- HTML, CSS (Bootstrap), Javascript konularında bilgi sahibi,- .Net MVC, .Net MVC Core konularına ilgili ve geliştirme yapmış,- OOP, AOP, Entity Framework konularında bilgi sahibi, - MSSQL hakkında deneyimli,- Temel düzeyde Rest Api ile geliştirme yapmış,- Çözüm odaklı, insiyatif alabilen, sorumluluk sahibi,- Literatür takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz.Ofisimiz İTÜ Magnet'tedir. 
İş Tanımı

Finans alanındaki bilimsel yöntemleri pratik uygulamalara dönüştürdüğümüz, piyasa profesyonelleri ve bireysel yatırımcılar için kullanışlı araçlar oluşturduğumuz, aynı zamanda yatırım kararlarına destek vermek amacıyla geliştirmekte olduğumuz projelerimizde yazılım geliştirme konusunda çalışılacaktır. Finans alanına ilgili olan ve ileriki dönemlerde bu projelerin geliştirilmesinde etkin bir rol almak isteyen ekip arkadaşı aramaktayız.


Diğer Bilgiler

Tecrübe: Tecrübeli
Tecrübe Yılı(En az): 3
Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Kıdem Seviye: Uzman
İş İlanları Listesine Geri Dön