İlan Detayı

İlana Başvur

Firma Hakkında

Ludens ileri Finansal Hizmetler ve Danismanlik Ltd. Sti.

Ludens ileri Finansal Hizmetler ve Danismanlik Ltd. Sti.


Firma Açıklama

LUDENS İleri Finansal Hizmetler ve Danışmanlık Ltd. Şti. 2014 yılının Eylül ayında kurulmuştur. Konusunda uzman ortaklar tarafından yönetilen ve İTÜ Arıteknokent’te faaliyet gösteren Ludens’in misyonu, finans alanındaki bilimsel yöntemleri pratik uygulamalara dönüştürerek hem piyasa profesyonelleri hem de bireysel yatırımcılar için kullanışlı araçlar oluşturmak ve yatırım kararlarına destek vermektir. Bireysel ve kurumsal yatırımcılar için karar destek sistemleri geliştiren bir Fintech şirketi olan Ludens’in hedefi, hizmet çeşitliliğini ve kalitesini gelişmiş piyasalardaki örnekler düzeyine ulaştırarak, bu alanda ülkemizdeki en yetkin ve hizmetleri en çok kullanılan kuruluş haline gelmektir.


Adres

İTÜ Arıteknokent Reşitpaşa, Katar Cd No:4 D:1101, 34467 Sarıyer/İstanbul


Sosyal Medya

Firmanın Diğer İlanları

Ref No Başlık Kıdem Seviye
REF-2020-385 Yazılım Konusunda Stajyer Stajyer
REF-2021-396 Sosyal Medya Uzmanı Giriş Seviyesi
REF-2021-420 Software Developer Uzman

Software Developer - REF-2021-395

İlan Tarihi: 18.3.2021 Perşembe

Genel Nitelikler

- Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik, Bilgisayar, Yazılım Mühendisliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun,- Web tabanlı yazılım geliştirme projelerinde geliştirme yapmış,- Html, Css (Bootstrap), Javascript konularında bilgi sahibi,- .Net MVC, .Net MVC Core konularına ilgili ve geliştirme yapmış,- OOP, AOP, Entity Framwork konularında bilgi sahibi,- Veritabanı (MSSQL) hakkında bilgi sahibi, - Temel düzeyde Rest Api ile geliştirme yapmış,- Çözüm odaklı, insiyatif alabilen, sorumluluk sahibi,- Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. 
İş Tanımı

Projelerimiz, finans alanındaki bilimsel yöntemleri pratik uygulamalara dönüştürmekte, piyasa profesyonelleri ve bireysel yatırımcılar için kullanıçlı araçlar oluşturmakta ve yatırım kararlarına destek olmaktadır. Finans alanına ilgisi olan ve bu projelerin geliştirilmesinde etkin rol almak isteyen ekip arkadaşı aramaktayız.


Diğer Bilgiler

Tecrübe: Tecrübesiz
Çalışma Şekli: Tam zamanlı
Kıdem Seviye: Giriş Seviyesi
İş İlanları Listesine Geri Dön